Série Nanolex Professional nyní i v 5-litrovém balení. Cenově výhodné a dosažitelné produkty jsou stále více oblíbené v profi i hobby sektoru.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
... chci odebírat newsletter
CLEANER |FASTER |LONGER

 

Péče o vůz není jen naše práce, je to zároveň naše hobby. Proto se o Vaše vozy staráme s největší možnou opatrností tak, jako o své vlastní. Při práci věnujeme pozornost detailům. Každý materiál vyžaduje specifickou údržbu a ochranu. Tomu přizpůsobujeme  výběr profesionální autokosmetiky nejen s důrazem na originální vzhled, ale i na maximální šetrnost k ošetřovanému povrchu.

Ve smyslu našeho hesla „Láska k vozům nás žene dopředu“ sledujeme nejnovější trendy v péči o vozy, používáme nejmodernější značková zařízení, pomůcky a osvědčené pracovní postupy. Vzhledem k naší rozsáhlé výbavě a zkušenostem je spolupráce s námi zárukou, že dosáhneme těch nejlepších možných výsledků při ohleduplném čištění, leštění a ochraně Vašeho vozu.

Tím, že se snažíme upřednostňovat kvalitu před kvantitou, Vás neoslníme vysokým počtem realizovaných zakázek, ale tím, jak budeme přistupovat k Vašemu vozu. Pracujeme ve dvou až tříčlenném týmu a doba, po kterou je vůz v naší péči je minimálně jeden den, při náročnějších procedurách i několik dnů.

Přestože je naše kapacita zakázek omezená a pracujeme s klientelou, která se k nám pravidelně vrací, ubezpečujeme Vás, že pokud projevíte o naše služby zájem, uděláme všechno proto, abychom i Vám vyšli vstříct.

Jan Vejnar se spolupracovníky
prodetailing.cz

Novinky z našeho blogu

Keramické povlaky - podmínky pro bezchybnou aplikaci
Keramické povlaky - podmínky pro bezchybnou aplikaci
Kvalita prostoru, teplota, vlhkost vzduchu a světelné podmínky - to vše je důležité pro úspěšnou aplikaci keramických povlaků. číst celé
Keramické povlaky - je nutné vypalovat pomocí IR lampy?
Keramické povlaky - je nutné vypalovat pomocí IR lampy?
Váháte, zda-li je nutné pořizovat pro vypalování keramických povlaků IR lampu? Aspekty jejího použití jsme shrnuli v našem článku. číst celé
Keramické povlaky - počet vrstev, kombinace produktů, časy rozestupů a zrání
Keramické povlaky - počet vrstev, kombinace produktů, časy rozestupů a zrání
Kolik zvolit vrstev, jak kombinovat jednotlivé produkty a dodržovat časové rozestupy, jak dlouho nechat povrch zrát? To vše včetně užitečných rad najd... číst celé
Keramické povlaky - vydatnost, skladování neotevřeného a doba spotřeby otevřeného balení
Keramické povlaky - vydatnost, skladování neotevřeného a doba spotřeby otevřeného balení
Jak správně zvolit množství, jak uskladnit a dokdy spotřebovat zakoupená balení keramických povlaků? Odpověď najdete v našem článku. číst celé
... chci odebírat newsletter
Děkujeme za Váš zájem o dění v prodetailing.cz. Budeme Vás informovat o nejnovějších produktech, akcích e-shopu a článcích v blogu. Pokud si přejete být součástí života detailingové scény, přidejte se k nám.
© 2015-2023 Copyright all right reserved prodetailing.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz