Série Nanolex Professional nyní i v 5-litrovém balení. Cenově výhodné a dosažitelné produkty jsou stále více oblíbené v profi i hobby sektoru.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
... chci odebírat newsletter
CLEANER |FASTER |LONGER

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Příslušenství (technika a pomůcky)
  4. 3 dobré důvody, proč k sušení vozů používat elektrické vysoušeče BLO

3 dobré důvody, proč k sušení vozů používat elektrické vysoušeče BLO

Pokud čtete tento článek, patříte určitě ke skupině automobilových nadšenců, kteří vidí svůj vůz jinak než jako dopravní prostředek z bodu A do bodu B. Vůz je součástí Vašeho životního stylu a s tím přichází i potřeba aby vypadal co nejlépe. Na internetu je mnoho informací, jak o vůz pečovat. Dají se zde najít skvělé rady, ale zároveň i popisy a videa, která zachycují rádoby profesionály v akci, kdy jejich selský rozum právě užívá dovolenou. Trh disponuje širokou nabídkou méně kvalitní i vysoce kvalitní autokosmetiky a celou řadou pomůcek. Po zkušenostech víme, že pokud to s péčí o vůz myslíte skutečně vážně, je potřeba rozšířit svoji výbavu o elektrický vysoušeč.

Pravidelné mytí, které odstraňuje ulpívající nečistoty, zejména kontaminace typu náletová rez, asfalt, hmyz apod., přináší zvýšená rizika poškození laku. Správná technika mytí s využitím předumývače, předoplachu, kvalitního šamponu a detaileru je velmi důležitá, ale umytí vždy končí sušením, které může veškeré předchozí snahy degradovat.

BLO Car Dryer nabízí ucelenou řadu elektrických vysoušečů, které využívají nucený, teplý a filtrovaný vzduch k bezpečnému a efektivnímu sušení vozidla. Ať už si vyberete nejmenší model jako pomocníka při sušení kvalitním ručníkem nebo další ze dvou výkonnějších modelů - zde jsou 3 dobré důvody, proč byste je měli využívat a zajistit tak svému vozu dlouhodobě skvělý vzhled:

1. Už žádné škrábance!

Drtivá většina poškození laku je způsobená během procesu mytí. Vynechání předumývače a předoplachu může mít pro lak dokonce fatální následky. Velké procento poškození se však stane i při sušení vozu. Pokud při sušení používáme zastaralé jelenice nebo laciné, méně kvalitní ručníky, navíc bez podpory sušícího detaileru - jdeme poškození naproti. Použitím elektrického vysoušeče vzduchu BLO eliminujeme potřebu dotýkat se fyzicky laku během sušení.

2. Už žádné kapky!

Všichni jsme to zažili. Auto je umyté, čisté a suché. Aplikujeme vosk, sealant nebo dodatečnou revitalizaci stávající ochrany. Najednou nám začne vytékat voda ze skulin, klik, větracích otvorů, mřížek, prostorů za registračními značkami a zpětných zrcátek. Při kontaktu s aplikovanou chemií způsobujeme šmouhy, při rozlešťování nám mokrá utěrka zabrání doleštit povrch. Pokud voda vyteče poté, co jsme vůz opustili a zaschne na povrchu, je výsledkem vodní spot, který bývá hůře odstranitelný. Použitím elektrického vysoušeče vzduchu BLO vyfoukneme veškerou vodu z každé štěrbiny vozu. 

3. Už žádné šmouhy - jen čistá okna!

Po laku jsou okna tou nejhorší oblastí, kde je třeba následně odstranit zaschlý vodní spot. Použitím elektrického vysoušeče vzduchu BLO odfoukneme veškerou vodu z povrchu oken a ty už pak stačí jen doleštit. Žádné dodatečné leštění abrazivní pastou na okna již není nutné. 

Rada na závěr: nejlepšího účinku elektrických vysoušečů BLO dosáhneme na ošetřeném povrchu. Miliony kapiček z ošetřených ploch prostě odfoukneme.

Zakoupíte zde:

https://www.prodetailing.cz/BLO-AIR-S-Car-Dryer-elektricky-vysousec-1200W-d569.htm

https://www.prodetailing.cz/BLO-AIR-RS-Car-Dryer-elektricky-vysousec-2800W-d570.htm

https://www.prodetailing.cz/BLO-AIR-GT-Car-Dryer-elektricky-vysousec-2x1200W-d571.htm

Jan Vejnar
prodetailing.cz
výhradní zástupce Nanolex Car Care pro Česko a Slovensko
 

Upozornění: Obsah tohoto blogu vyjadřuje naše osobní názory, reálné zkušenosti a poznatky z praxe, podložené informacemi od výrobce. Je zakázáno jakékoli kopírování textů a fotografií včetně jejich šíření bez našeho souhlasu. Tento text je částečně převzatý z blogu výrobce. Všechna práva vyhrazena.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
... chci odebírat newsletter
Děkujeme za Váš zájem o dění v prodetailing.cz. Budeme Vás informovat o nejnovějších produktech, akcích e-shopu a článcích v blogu. Pokud si přejete být součástí života detailingové scény, přidejte se k nám.
© 2015-2023 Všechna práva vyhrazena prodetailing.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz