Série Nanolex Professional nyní i v 5-litrovém balení. Cenově výhodné a dosažitelné produkty jsou stále více oblíbené v profi i hobby sektoru.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
... chci odebírat newsletter
CLEANER |FASTER |LONGER

 

  1. Úvod
  2. Blog
  3. Obecné články
  4. Nanolex - produkty prémiové péče o vozy

Nanolex - produkty prémiové péče o vozy

Společnost Nanolex Car Care byla založena v roce 2007 s cílem nabídnout komplexní a efektivní systém péče o vozidla té nejvyšší kvality.

Portfolio výrobce obsahuje produkty a pomůcky pro přípravu, renovaci, ochranu a následnou péči o povrchy vně i uvnitř automobilů. Firemní slogan CLEANER  |  FASTER  |  LONGER  jasně definuje schopnost produktů čistit, jednoduše aplikovat a být dlouhodobě funkční.

Výhodou je snaha výrobce neustále optimalizovat nabídku a naslouchat potřebám svých zákazníků. Všechny produkty Nanolex jsou totiž vyvíjeny, testovány a vyráběny přímo v sídle firmy v německém Saarbrückenu. To je náskok proti mnoha nově vznikajícím firmám, které jsou z valné většiny pouze vlastníky svojí obchodní značky, zcela odkázané na několik opravdových výrobců. 

Důvěru zákazníků získává Nanolex už několik let v celosvětovém měřítku. Téměř v každé zemi najdete zastoupení podobné tomu našemu - Jan Vejnar - prodetailing.cz. Společným krédem je vyrábět a prezentovat jen takové produkty, které chceme sami používat. Cílem je pak snaha poskytovat související odborné znalosti, k čemuž nás opravňuje dlouhodobá praxe v čištění vozů. Nyní se již můžeme pyšnit několikaletou zkušeností a reálným prověřením produktů Nanolex v podmínkách obou našich republik.  Jsme garantem značkového školícího a tréninkového programu Nanolex Detailing University, který předává know-how výrobce zájemcům o práci s kvalitními produkty.

Věříme, že značka Nanolex může splnit i Vaše očekávání a představy. Snaha a práce, přetvořená do funkčnosti, krásy a elegance automobilů, nám pak může být společnou odměnou.

Jan Vejnar
prodetailing.cz
výhradní zástupce Nanolex Car Care pro Česko a Slovensko
 

Upozornění: Obsah tohoto blogu vyjadřuje naše osobní názory, reálné zkušenosti a poznatky z praxe, podložené informacemi od výrobce. Je zakázáno jakékoli kopírování textů a fotografií včetně jejich šíření bez našeho souhlasu. Všechna práva vyhrazena.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
... chci odebírat newsletter
Děkujeme za Váš zájem o dění v prodetailing.cz. Budeme Vás informovat o nejnovějších produktech, akcích e-shopu a článcích v blogu. Pokud si přejete být součástí života detailingové scény, přidejte se k nám.
© 2015-2023 Všechna práva vyhrazena prodetailing.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz