Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
CLEANER |FASTER |LONGER

Autor blogu

Dobrý den. Jmenuji se Jan Vejnar. Láska k autům mě provází od mala. Čas v garáži strávený s milovaným otcem, studium Střední průmyslové školy strojnické a těžká havárie na motocyklu na podzim roku 1989  - všechny tyto okolnosti předurčily nejen můj osobní, ale i profesní život.

Ten se počátkem roku 1992, kdy jsem se jako soukromý podnikatel začal zabývat distribucí chemických výrobků, ubíral trochu jiným směrem. Krize ve stavebnictví, kterou jsem začal vnímat a profesně pociťovat koncem roku 2011, mě ale nakonec nasměrovala tam, kde jsem si přál už dlouho být.

V roce 2012 jsem se v garáži rodinného domu pustil se spolupracovníky do čištění vozů. Společnými silami jsme pak roku 2013 vybudovali komerční prostory, ve kterých jsme pokračovali v několikanásobně větším měřítku. V roce 2015 jsem se rozhodl z ekonomických důvodů opustit zaběhnuté místo, zredukovat počet zakázek a přestěhovat firmu zpět tam, kde jsme začínali.

Zkušenosti z mnoha vyčištěných vozů jsme zde povýšili na disciplinu zvanou detailing. Používat profesionální, kvalitní a šetrné produkty a ustoupit od běžně prodávaných komerčních značek vyústilo na jaře toho roku v rozhodnutí vyrazit do německého Saarbrückenu - na první seznámení se značkou Nanolex Car Care, která prémiovou autokosmetiku vyvíjí, testuje a sama vyrábí.

Po roční praxi s produkty značky Nanolex jsem pak zužitkoval letité zkušenosti s dovozem a distribucí chemických látek. Úspěšně jsem zahájil jejich prodej a stal se výhradním zástupcem a dovozcem pro Česko a Slovensko. Nyní jsem rovněž garantem značkového školícího a tréninkového programu Nanolex Detailing University, který předává know-how výrobce zájemcům o práci s kvalitními produkty. 

Mýma rukama prošlo mnoho vozů, na kterých jsem s kolegy aktivně pracoval s nabízenými produkty, pravidelně je sledoval a udržoval. Ke stovkám aplikací jsem již přispěl jako dodavatel a poradce, především v oblasti aplikace keramických povlaků a jejich následné údržby. Nyní vedu tým prodetailing.cz složený ze 2 stálých a 5 externích spolupracovníků.

Pokud projevíte zájem o značku Nanolex a další sortiment našeho obchodu - rád s Vámi budu jednat o oboustranně výhodné spolupráci.

Jan Vejnar
prodetailing.cz
výhradní zástupce Nanolex Car Care pro Česko a Slovensko

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
... chci odebírat newsletter
Děkujeme za Váš zájem o dění v prodetailing.cz. Jsme rádi, že Vás můžeme informovat o nejnovějších produktech, akcích e-shopu a článcích v Blogu. Pokud si přejete být součástí života detailingové scény, prosíme vyplňte Vaši emailovou adresu a klikněte na Přihlásit se.
© 2015-2021 prodetailing.cz - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.