Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
CLEANER |FASTER |LONGER

Autor blogu

Dobrý den. Jmenuji se Jan Vejnar. Láska k autům mě provází od mala. Čas v garáži strávený s milovaným otcem, následné studium Střední průmyslové školy strojnické a havárie na motocyklu na podzim roku 1989 tak trochu předurčily nejen můj osobní, ale především profesní život.

Ten se počátkem roku 1992, kdy jsem se jako soukromý podnikatel začal zabývat distribucí chemických výrobků, ubíral trochu jiným směrem. Krize ve stavebnictví, kterou jsem začal vnímat a profesně pociťovat koncem roku 2011, mě nakonec nasměrovala tam, kde jsem si přál už dlouho být.

V roce 2012 jsem se v garáži rodinného domu pustil spolu se sestrou a synovcem do čištění vozů. Společnými silami jsme pak v roce 2013 vybudovali komerční prostory, ve kterých jsme pokračovali v několikanásobně větším měřítku. V roce 2015 jsme pak zaběhnuté místo z ekonomických důvodů opustili a přestěhovali firmu do původní garáže a rodinného domu. Zde jsme pak povýšili zkušenosti z mnoha vyčištěných vozů na disciplinu zvanou detailing. Rozhodli jsme se používat profesionální, kvalitní a šetrné produkty a ustoupit od běžně prodávaných komerčních značek. Proto jsme na jaře toho roku vyrazili do 850 kilometrů vzdáleného německého Saarbrückenu - na první seznámení se značkou Nanolex Car Care, která prémiovou autokosmetiku nejen vyvíjí, ale i testuje a sama vyrábí.

V rámci značky prodetailing.cz jsem pak zužitkoval letité zkušenosti s dovozem a distribucí chemických látek. Po roční praxi s produkty Nanolex a úspěšném zahájení jejich prodeje, jsem se stal výhradním zástupcem a dovozcem pro Česko a Slovensko. Jsem rovněž garantem značkového školícího a tréninkového programu Nanolex Detailing University, který předává know-how výrobce zájemcům o práci s kvalitními produkty.

Mýma rukama prošlo mnoho vozů, které jsem s kolegy aktivně aplikoval, pravidelně sledoval, a udržoval. Ke stovkám aplikací jsem pak přispěl jako dodavatel a poradce, především v oblasti aplikace keramických povlaků a jejich následné údržby. Nyní vedu tým prodetailing.cz - složený ze 2 stálých a 5 externích spolupracovníků.

Pokud máte zájem o značku Nanolex a další sortiment našeho obchodu - jsem připraven s Vámi jednat o oboustranně výhodné spolupráci.

Jan Vejnar se spolupracovníky
prodetailing.cz

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
... chci odebírat newsletter
© 2015-2021 prodetailing.cz - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.