Série Nanolex Professional nyní i v 5-litrovém balení. Cenově výhodné a dosažitelné produkty jsou stále více oblíbené v profi i hobby sektoru.
Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 000 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Štítky blogu
... chci odebírat newsletter
CLEANER |FASTER |LONGER

 

Autor blogu

Dobrý den. Jmenuji se Jan Vejnar. Láska k autům mě provází od mala. Čas v garáži strávený s milovaným otcem, studium Střední průmyslové školy strojnické a těžká havárie na motocyklu na podzim roku 1989  - všechny tyto okolnosti předurčily nejen můj osobní, ale i profesní život.

Ten se počátkem roku 1992, kdy jsem se jako soukromý podnikatel začal zabývat distribucí chemických výrobků, ubíral trochu jiným směrem. Krize ve stavebnictví, kterou jsem začal profesně pociťovat koncem roku 2011, mě nakonec nasměrovala tam, kde jsem si přál už dlouho být.

V roce 2012 jsme se pustili se spolupracovníky do čištění vozů. Společnými silami jsme pak roku 2013 vybudovali komerční prostory, ve kterých jsme pokračovali v několikanásobně větším měřítku. V roce 2015 jsem se rozhodl z ekonomických důvodů opustit zaběhnuté prostory, zredukovat počet zakázek a přestěhovat firmu domů, kde jsme vytvořili odpovídající podmínky pro další pokračování činnosti.

Zkušenosti z mnoha vyčištěných vozů jsme zde povýšili na disciplinu zvanou detailing. Používat profesionální, kvalitní a šetrné produkty a ustoupit od běžně prodávaných mainstreamových značek vyústilo na jaře toho roku v rozhodnutí vyrazit do německého Saarbrückenu - na první seznámení se značkou Nanolex Car Care, která prémiovou autokosmetiku vyvíjí, testuje a sama vyrábí.

Po roční praxi s produkty značky Nanolex jsem pak zužitkoval letité zkušenosti s dovozem a distribucí chemických látek. Úspěšně jsem zahájil jejich prodej a stal se výhradním zástupcem a dovozcem pro Česko a Slovensko. Jsem rovněž garantem značkového školícího a tréninkového programu Nanolex Detailing University, který předává know-how výrobce zájemcům o práci s kvalitními produkty. 

Mýma rukama prošlo mnoho vozů, na kterých jsem s kolegy aktivně pracoval s nabízenými produkty, pravidelně je sledoval a udržoval. Ke stovkám aplikací jsem již přispěl jako dodavatel a poradce, především v oblasti aplikace keramických povlaků a jejich následné údržby. Nyní vedu tým prodetailing.cz složený ze 2 stálých a 5 externích spolupracovníků.

Pokud projevíte zájem o značku Nanolex a další sortiment našeho obchodu - rád s Vámi budu jednat o oboustranně výhodné spolupráci.

Jan Vejnar
prodetailing.cz
výhradní zástupce Nanolex Car Care pro Česko a Slovensko
 

Upozornění: Obsah tohoto blogu vyjadřuje naše osobní názory, reálné zkušenosti a poznatky z praxe, podložené informacemi od výrobce. Je zakázáno jakékoli kopírování textů a fotografií včetně jejich šíření bez našeho souhlasu. Všechna práva vyhrazena.

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli
... chci odebírat newsletter
Děkujeme za Váš zájem o dění v prodetailing.cz. Budeme Vás informovat o nejnovějších produktech, akcích e-shopu a článcích v blogu. Pokud si přejete být součástí života detailingové scény, přidejte se k nám.
© 2015-2023 Všechna práva vyhrazena prodetailing.cz
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz