Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
  • Kategorie blogu
  • Štítky blogu
Rok 2020 je plný novinek...

  1. Úvod
  2. BLOG
  3. Proč vlastně Nanolex?
09.11.2020

Proč vlastně Nanolex?

Společnost Nanolex Car Care byla založena v roce 2007 v německém Mandelbachtalu s cílem nabídnout komplexní a efektivní systém péče o vozidla té nejvyšší kvality.

V našem hledáčku se značka objevila někdy v roce 2012 a od té doby jsme ji sledovali. Měli jsme v tu dobu dodavatele autokosmetiky do naší dílny a jak už to bývá, zvyk je železná košile.

V návalu práce jsme nestíhali řešit spoustu záležitostí a tak se vyzkoušení produktů Nanolex stalo přáním, které jsme z nedostatku času stále oddalovali.

Zlom nastal v roce 2015, kdy nás naše snaha (po letech běžného čištění) dovedla k vysněnému cíli - detailingu. S tím přišel i zájem používat profesionální - kvalitní a šetrnou autokosmetiku a ústup od běžně prodávaných komerčních značek. Navíc spolehlivost stávajícího dodavatele postupně klesala a proto jsme na jaře vyrazili do 850 kilometrů vzdáleného Saarbrückenu na první seznámení se značkou a lidmi, kteří za ní stojí.

Cíl byl jasný - získat zastoupení pro Českou republiku, což se nám po úspěšném zahájení prodeje a roční praxi podařilo.

Získali jsme nejen status výhradního  zástupce a dovozce pro Česko, ale zároveň i pro Slovensko. Stali jsme se garantem značkového školícího a tréninkového programu Nanolex Detailing University, který předává know-how výrobce zájemcům pracovat s kvalitními produkty.

Portfolio výrobce obsahuje veškeré produkty pro přípravu, renovaci, ochranu a následnou péči o povrchy vně i uvnitř automobilů.

Firemní slogan CLEANER  |  FASTER  |  LONGER  jasně definuje schopnost čistit, jednoduchost a rychlost aplikace a dlouhodobý účinek.

Všechny produkty Nanolex jsou totiž vyvíjeny, testovány a vyráběny přímo v sídle firmy v Německém Saarbrückenu. 

Výhodou je snaha výrobce neustále optimalizovat nabídku produktů a naslouchat potřebám svých zákazníků.

Naším cílem je navíc poskytovat související odborné znalosti, k čemuž nás opravňují léta praxe v čištění automobilů.

Dnes se můžeme pyšnit několikaletou zkušeností a reálným prověřením produktů Nanolex v podmínkách obou našich republik.

To je náš náskok proti mnoha nově vznikajícím firmám, které jsou z velké většiny pouze držiteli obchodní značky zcela odkázané na několik málo opravdových výrobců.

Tak jako kolegové v Německu jsme i my velcí fandové vozů a naše společné krédo je vyrábět a prezentovat takové výrobky, které chceme sami používat.

Důvěru zákazníků značka získává už několik let v celosvětovém měřítku. Téměř v každé zemi nyní najdete zastoupení podobné tomu našemu.

Proto věříme, že Nanolex může splnit i Vaše očekávání a představy. Snaha a práce, přetvořená do funkčnosti, krásy a elegance automobilů, nám pak může být společnou odměnou.

Jan Vejnar se spolupracovníky
prodetailing.cz
výhradní zástupce Nanolex Car Care pro Česko a Slovensko

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli