Logo
0 ks
za 0 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 3 001 Kč a máte dopravu ZDARMA
Rok 2020 je plný novinek...

  1. Úvod
  2. O NÁS

prodetailing.cz

Na začátku všeho byl velký zájem o automobily. Ten přerostl postupem doby v potřebu aktivně se účastnit dění okolo nich. Vždy jsme měli rádi krásné, čisté, naleštěné a ochráněné vozy. V roce 2012 jsme se tedy pustili do jejich kosmetické údržby.

Úporná snaha a chvílemi až posedlost čistotou a detaily nás dovedla k vysněnému cíli – detailingu. Chuť používat profesionální - kvalitní a šetrnou autokosmetiku a cíl neustoupit k běžně prodávaným komerčním produktům, nám přinášela značné starosti s jejím nákupem. Někteří dodavatelé zrovna nevynikali spolehlivostí a často zde chyběly elementární znalosti o nabízeném sortimentu. V neposlední řadě pak i neochota legalizovat prodej a používání produktů v České republice.

To vše nás motivovalo k otevření E-shopu s prémiovou autokosmetikou a příslušenstvím. Naším cílem je dodávat produkty, se kterými se Vám bude dobře pracovat a Vaše práce díky nim vyústí v profesionální výsledek – ať už jste odborník nebo laik.

Proto Vám, našim zákazníkům nabízíme sortiment kvalitních výrobků nejenom pro běžné mytí a čištění, ale i pro dokonalou přípravu laku strojním leštěním a ty nejpokrokovější produkty na údržbu a dlouhodobou ochranu vozů.

Nyní již spolupracujeme s řadou detailingových studií, mycích center, prodejců nových i ojetých vozů. Naše prodejní argumenty vycházejí z reálných zkušeností a poznatků nabytých přímo v praxi při péči o vozy všech kategorií. Naším cílem je kvalitně prezentovat produkty, postupy a být vždy připraveni poskytnout nejen obchodní, ale i technický a poradenský servis.

Věříme, že i díky Vám, kteří nám dáte svoji důvěru a příležitost se nám to podaří.

Těšíme se na spolupráci s Vámi.

Team prodetailing

Jan Vejnar – majitel firmy se spolupracovníky.

nanolex car care

Na jaře roku 2015 jsme se spojili s předním výrobcem prémiové autokosmetiky – firmou Nanolex Car care, sídlící v Německém Saarbrückenu.

Jako výhradní zástupci a dovozci jsme potěšeni, že Vám můžeme nabídnout jedny z nejúčinnějších, vysoce trvanlivých a skvěle působících produktů a čistících prostředků té nejvyšší kvality, jakou je  možné na trhu najít. Většina výrobků, jak je již uvedeno v názvu firmy, je založena na nanotechnologii, která v podání Nanolexu dostává opravdový punc kvality.

Tak jako my – i kolegové v Německu jsou sami velcí fandové vozů, naše společné krédo je vyrábět a prezentovat jen takové výrobky, které chceme také sami používat. Proto nabízíme pouze ty produkty, které splňují naše osobní očekávání a představy.

Všechny výrobky pod značkou Nanolex, které jsou v nabídce, byly vyvinuty, testovány a jsou vyráběny v Německu, a to podle nejpřísnějších a nejvyšších výrobních norem, co se týče surovin i výrobních postupů.

Zveme Vás rovněž k návštěvě internetových stránek výrobce.

Pro zákazníky z České republiky: www.nanolexcarcare.cz

Pro zákazníky ze Slovenské republiky: www.nanolexcarcare.sk

RUPES BigFoot

Od roku 2014 se zabýváme jako nezávislí dovozci distribucí strojů a příslušenství italského výrobce značky RUPES.

Soustředíme se na produktovou řadu BigFoot System, která se stala synonymem pokroku v leštění automobilů i dalších dopravních prostředků.

Zajišťujeme prodej, záruční i pozáruční servis strojů, prodej příslušenství a poradenství při výběru i používání produktů.

V říjnu roku 2017 byl náš statut autorizovaného prodejce oficiálně potvrzen certifikací od výrobce.

 

prodetailing.cz služby

 

 

 

Péče o vůz není jen naše práce, je to zároveň naše hobby. Proto se o Vaše vozy staráme s největší možnou opatrností tak, jako o své vlastní. Při práci věnujeme pozornost detailům. Každý materiál vyžaduje specifickou údržbu a ochranu. Tomu přizpůsobujeme  výběr profesionální autokosmetiky nejen s důrazem na originální vzhled, ale i na maximální šetrnost k ošetřovanému povrchu.

Ve smyslu našeho hesla „Láska k vozům nás žene dopředu“ sledujeme nejnovější trendy v péči o vozy, používáme nejmodernější značková zařízení, pomůcky a osvědčené pracovní postupy. Vzhledem k naší rozsáhlé výbavě a zkušenostem je spolupráce s námi zárukou, že dosáhneme těch nejlepších možných výsledků při ohleduplném čištění, leštění a ochraně Vašeho vozu.

Tím, že se snažíme upřednostňovat kvalitu před kvantitou, Vás neoslníme vysokým počtem realizovaných zakázek, ale tím, jak budeme přistupovat k Vašemu vozu. Pracujeme ve dvou až tříčlenném týmu a doba, po kterou je vůz v naší péči je minimálně jeden den, při náročnějších procedurách i několik dnů.

Přestože je naše kapacita zakázek omezená a pracujeme s klientelou, která se k nám pravidelně vrací, ubezpečujeme Vás, že pokud projevíte o naše služby zájem, uděláme všechno proto, abychom i Vám vyšli vstříct.

 

Novinky z našeho blogu

Proč vlastně Nanolex?
09.11.2020
Proč vlastně Nanolex?
Proč jsme v záplavě značek vybrali právě Nanolex? To najdete v našem článku. Třeba Nanolex osloví i Vás... číst celé
... chci dostávat informace
© 2015-2021 prodetailing.cz - všechna práva vyhrazena
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.